ankalisveris.com'u tercih etmeniz için bir çok neden var.


Anka Alışveriş, müşteri odaklı ve güvenilir yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market ve hobi alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. İnternet’ten market ve hobi alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, ankaalisveris.com'dan alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.


Alışverişin insana verdiği mutluluğu bildiğimizden aradığınız tüm temizlik, gıda, hobi, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri için tek bir çatı altında topladık. Evinizin, ofisinizin, işyerinizin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında her şeyi uygun fiyata bulmanız ankaalisveris.com ile mümkün. %100 orijinal, en seçkin markaların binlerce ürününe ankaalisveris.com ile ulaşabilirsiniz.


Zengin ürün çeşitliliği, uygun fiyat politikamız, müşteri hizmetleri, ve hızlı kargo sistemimizle sizlere hizmet sağlıyoruz.


Zamanınızın kıymetini bilin!


Bir ürünü alabilmek için vakit ayırmamız, nereden alabileceğimizi bilmemiz gerekir. Yoğun hayatlarınızda dışarıya çıkıp istediğiniz ürünü bulmaya çalışmaktansa, ankaalisveris.com sayfamızdan tüm ihtiyaçlarınızı almak sizin için çok daha güzel olur. Böylece sevdiklerinize daha çok vakit geçirebilirsiniz.


ankaalisveris.com, alışveriş tutkunlarına hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmak için kurulmuştur.


Firma Sahibi            : Hatice Altınkaya

Adresimiz                 : Hürriyet Mah. Hira Sk. No:14/A Kağıthane - İstanbul

Vergi Dairesi            : Kağıthane Vergi Dairesi

Vergi Numarası      : 0630298275

Müşteri Hizmetleri: 0554 210 38 38